fbpx

Optymalizacja kontraktów handlowych - szkolenie otwarte z MMC Polska

W dniach 12-13. grudnia 2018 w Centrum Konferencyjnym Golden Floor, w samym sercu, Warszawy odbędzie się szkolenie otwarte organizowane przez MMC Polska, które poprowadzi Małgorzata Warda.

 

Szkolenie będzie poświęcone optymalizacji kontraktów handlowych i kalkulacji ofert w oparciu o matematykę sprzedaży.

 

Podczas szkolenia warsztatowego poruszone zostaną takie zagadnienia jak m.in. 

* Elementy ceny wpływające na finalną marżę – czyli jakie są rodzaje rabatów oraz kosztów współpracy z klientem  i jak je kształtować?

* Zarządzanie warunkami klientów

* Struktura warunków handlowych i główne elementy finansowe w relacjach handlowych

* Negocjacje kontraktów i zmiana warunków handlowych

Dowiedz się więcej na stronie MMC Polska klikając tu

Informacje o firmie MMC:

MMC Polska to organizator najwyższej jakości spotkań biznesowych w Polsce.  Rocznie organizuje kilkadziesiąt spotkań dla pracowników kluczowych sektorów polskiego biznesu. Są to szkolenia specjalistyczne, w trakcie których uczestnicy podnoszą kwalifikacje zawodowe oraz zdobywają praktyczną wiedzę z dziedzin ściśle związanych z wykonywaną przez siebie pracą. Dzięki umiejętnościom nabywanym i/lub kształtowanym podczas spotkań, ich uczestnicy konsekwentnie zwiększają przewagę konkurencyjną swoich przedsiębiorstw. Szkolenia są prowadzone przez znanych i cenionych praktyków, przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zachęcają uczestników do rozwiązywania określonych zadań w grupach i do udziału w dyskusjach moderowanych.

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci