fbpx

Skuteczne negocjacje dla przedsiębiorców - nowe warsztaty

Zapraszamy do udziału w nowych warsztatach "Skuteczne negocjacje dla przedsiębiorców", podczas których uczestnicy wykonają  szereg ćwiczeń, które wprowadzą ich w świat praktycznych zasad negocjacyjnych, a dodatkowo prowadzący na przykładach przedstawi rozwiązania, które z sukcesami wdrożył w życie. 

 

Szkolenie otwarte odbędzie się 10.03.2020  (wtorek) w godzinach 9:00 - 15:30 w pięknej, klimatycznej przestrzeni szkoleniowej Hołowczyc Space w Warszawie. Szkolenie rozpocznie się o 9:30 natomiast już od 9:00 zapraszamy na kawę i networking. 

Warsztaty poprowadzi doświadczona negocjatorka i trenerka, oraz wieloletni praktyk biznesu Kamila Jakubowska, która przez wiele lat pełniła funkcje kupca i negocjatora w dużych korporacjach, a na co dzień "zarządza" rodziną, gdzie również zdarzają się negocjacje! Uczestnicy jej warsztatów cenią ją za  ciekawe prowadzenie zajęć i relewantne przykłady z biznesu i z życia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o trenerce - kliknij TU.

 

Powyższe szkolenie można również zamówić w formie zamkniętej dla firm poprzez formularz kontaktowy lub mailowo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Warsztaty organizowane są we współpracy firm Warda Consulting Team i Polska Akademia Negocjacji i Komunikacji Biznesowej.

DLA KOGO?

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą:

▪ udoskonalić swój warsztat negocjacyjny w sferze biznesowej o nowe metody i doświadczenia,

▪ przećwiczyć umiejętności negocjacyjne w praktyce i zobaczyć jak mogą się one przełożyć na pozytywny rozwój naszej firmy, 

▪ efektywniej negocjować z partnerami biznesowymi, kontrahentami i współpracownikami.

WARSZTATY PROWADZIMY METODAMI GWARANTUJĄCYMI SKUTECZNOŚĆ:


▪ Nasze warsztaty mają  mocno interaktywny charakter. Zawierają ćwiczenia indywidualne jak i grupowe, elementy wykładu, wymianę doświadczeń, trening umiejętności.

▪ Uczestnicy poznają i przećwiczą w bezpiecznych warunkach oraz sprawdzą skuteczność klasycznych technik negocjacyjnych oraz narzędzi konstruktywnej komunikacji. Sprawdzą umiejętność przeprowadzenia oraz przydatność analizy przygotowującej do negocjacji.


RAMOWY PROGRAM: 

 
+Powitanie


+Gra negocjacyjna na dzień dobry dla najodważniejszych.


+Burza mózgów:

 - negocjacje stanowiskowe vs problemowe;

 - potrzeby vs rozwiązania;

 - techniki vs narzędzia budujące relacje;

 - gra z wynikiem zerowym vs korzyść i rozwój obu stron.


+Kanony negocjacyjne: zopa, batna, zakres.


+Ćwiczenie negocjacyjne i omówienie.


+Techniki negocjacji – jakie znamy, czemu służą zakończone ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.


+Gra emocji i ego, rola stresu – burza mózgów zakończona ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.

 

+Narzędzia negocjacyjne budujące relację. Negocjacje strategii zaspokojenia potrzeb czy negocjacje rozwiązań - zakończone ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.


+Twój osobisty styl negocjacji – burza mózgów i wnioski.


Podsumowanie

 

🔴 Na warsztaty składają się m.in.: case study + praktyczne ćwiczenia + wymiana doświadczeń poprzez moderowaną dyskusję.

🔴 Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe do wykorzystania w praktyce.

🔴 Będą także mogli skonsultować problemy z własnej praktyki z trenerem.

 

 PRZESTRZEŃ SZKOLENIOWA: 

Warsztaty odbędą się w pięknej, klimatycznej i pełnej światła dziennego przestrzeni szkoleniowej Hołowczyc Space w Warszawie. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji dwa pomieszczenia - na warsztaty oraz na przygotowanie się w podgrupach do realizacji zadań praktycznych.

LOKALIZACJA: Budynek Hołowczyc Space znajduje się na Starym Mokotowie w Warszawie, przy ul . Drużynowej 3. Oddalony jest niecałe 5 minut od stacji Metro Racławicka, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu innymi środkami transportu (tramwaj, autobus) lub zaparkowania samochodu w okolicznych uliczkach.

 

 

🔴 ZAPISY 🔴

🔴Aby zarezerwować bilet na szkolenie otwarte kliknij TU🔴

 

🔴Aby zamówić szkolenie zamknięte dla Twojej firmy napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.🔴

 

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA ZE SZKOLEŃ Z KAMILĄ JAKUBOWSKĄ:

 

  

 

 

 

🔴 ZAPISY 🔴

🔴Aby zarezerwować bilet na szkolenie otwarte kliknij TU🔴

 

🔴Aby zamówić szkolenie zamknięte dla Twojej firmy napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.🔴

 

Aby skutecznie przeprowadzić warsztaty i wykonać zaplanowane ćwiczenia minimalna liczba uczestników wynosi 6 osób. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników zaproponowany zostanie nowy termin na 7 dni przed datą wydarzenia lub organizator dokona zwrotu wpłaconej kwoty.

 

 

     

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci